Navigointi

Uutiset
10.09.2014, 17:25
Otteluohjelma julkaistu

12.08.2014, 20:27
III-Divisioona Pohjois-Suomi 2014-2015 pelipäivät

12.08.2014, 20:24
Miehet III-Divisioona Pohjois-Suomi 2014-2015

19.04.2014, 19:53
Kainuun Ärjy on THT X mestari

18.04.2014, 20:08
Turjanhoviturnaus X, ensimmäinen päivä pelattu

Seuraavat ottelut
Seuraava ottelu ei ole tiedossa tai sitä ei ole syötetty järjestelmään!

Edelliset ottelut
vs.
SuPS   Hc Shadows
6 - 7
Otteluraportti
Miehet IV-Divisioona
09.03.2014, 19:00
Kempele, Kempelehalli
vs.
Spartak   SuPS
4 - 5
Otteluraportti
Miehet IV-Divisioona
09.03.2014, 17:00
Kempele, Kempelehalli

Peleissä mukana

Turjanhoviturnaus :: Otteluohjelma ja tulokset 2012


                   
    pe 6.4.2012              
                   
Nro Klo Lohko Kotijoukkue - Vierasjoukkue Tulos      
1. 8.00 A KuNa - MAMO 1 - 11  
2. 8.30 A MiPa - Teboset 1 - 6  
3. 9.00 B Hörsti - PePO 5 - 6 rl.
4. 9.30 B RAIMO - TA 10 - 0  
5. 10.00 A MiPa - KuNa 4 - 5 rl.
6. 10.30 A MAMO - Teboset 1 - 2 rl.
7. 11.00 B RAIMO - Hörsti 2 - 4  
8. 11.30 B PePO - TA 11 - 1  
9. 12.00 A MAMO - MiPa 8 - 1  
10. 12.30 A Teboset - KuNa 11 - 1  
11. 13.00 B PePO - RAIMO 5 - 4 rl.
12. 13.30 B TA - Hörsti 0 - 10  
13. 14.00 C Bow - Mötley Crue 7 - 2  
14. 14.30 C Sekopallo - KO 0 - 7  
15. 15.00 D Anonyymit - Kumpe 5 - 2  
16. 15.30 D MTB - Ärjy 1 - 3  
17. 16.00 C Sekopallo - Bow 5 - 3  
18. 16.30 C Mötley Crue - KO 3 - 6  
19. 17.00 D MTB - Anonyymit 2 - 5  
20. 17.30 D Kumpe - Ärjy 6 - 8  
21. 18.00 C Mötley Crue - Sekopallo 1 - 2 rl.
22. 18.30 C KO - Bow 6 - 1  
23. 19.00 D Kumpe - MTB 1 - 2 rl.
24. 19.30 D Ärjy - Anonyymit 2 - 4  
                   
    la 7.4.2012              
                   
Nro Klo Ottelu Kotijoukkue - Vierasjoukkue Tulos      
25. 10.00 Neljännesvälierät MAMO (A2) - RAIMO (B3) 1 - 3  
26. 10.30 Neljännesvälierät Hörsti (B2) - KuNa (A3) 4 - 1  
27. 11.00 Neljännesvälierät PePO (B1) - MiPa (A4) 10 - 0  
28. 11.30 Neljännesvälierät Teboset (A1) - TA (B4) 9 - 0  
29. 12.00 Neljännesvälierät Sekopallo (C2) - MTB (D3) 3 - 5  
30. 12.30 Neljännesvälierät Ärjy (D2) - Bow (C3) 10 - 3  
31. 13.30 Neljännesvälierät Anonyymit (D1) - Mötley Crue (C4) 3 - 2  
32. 14.00 Neljännesvälierät KO (C1) - Kumpe (D4) 6 - 4  
33. 14.30 Puolivälierät PePo (B1) - RAIMO (B3) 4 - 0  
34. 15.00 Puolivälierät Teboset (A1) - Hörsti (B2) 2 - 1 rl.
35. 15.30 Puolivälierät Anonyymit (D1) - MTB (D3) 0 - 4  
36. 16.00 Puolivälierät KO (C1) - Ärjy (D2) 0 - 5  
37. 16.30 Välierät PePo (B1) - Teboset (A1) 3 - 2  
38. 17.00 Välierät Ärjy (D2) - MTB (D3) 4 - 2  
  17.30 Lämärikisa              
39. 18.00 Pronssiottelu Teboset (A1) - MTB (D3) 1 - 2  
40. 18.30 Finaali PePo (B1) - Ärjy (D2) 4 - 1  


Päivitetty 07.04.2012, 19:04.
::: © Suomussalmen Palloseura ::: 2006 ::: Aki Martikainen :::